Preloader Close
Transida
Transida

Hakkımızda - Sivas Asilyapı

Firma

2003'ten Beri Güvenilir Bir Hizmet

18 + Yıllık

Güvenle İnşaa Ediyoruz
Awesome Image

HAKKIMIZDA

2003 yılında elektrik – elektronik proje çizim alanında sektöre giren firmamız, 2005 yılında Gülhanlar Mühendislik Ltd. Şti. Olarak faaliyetine başlamıştır. Proje çizim, şantiye sorumluluğu ve inşaat yapı danışmanlığı alanlarıyla kendini geliştiren ekibimiz, 2008 yılında şahıslar adına konut üretimine başlamıştır. Sivas’ın çeşitli bölgelerinde inşaat yapımına devam eden Gülhanlar Mühendislik 2010 yılında yapsat inşaata başlamıştır.

2014 yılında Kurbanoğlu Mühendislik ile birleşmiş ve Grup şirket olan AsilYapı A.Ş yi kurarak site projelerine ve konut üretimine başlamıştır.

Awesome Image
Ahmet Yılmaz
CEO & Founder of Asil Yapı A.Ş
15

Dev
Proje

Toplam
587
Konut
1050
Mutlu Aile
Kolay
Ödeme
Awesome Image

MİSYONUMUZ

Hızlı değişim sağlayan sektörümüzde müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirleyen, kaliteli, güvenli, değişime ve gelişime açık bir şekilde, yaptığımız projelerinin şeffaf ve en iyisini gerçekleştirmek için var gücümüzle Şirketimizin iş ahlakını, itibarını ve ideallerini en üst düzeyde belirleyerek ülkemize ve şehrimize hizmet etmektir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe bulunduğumuz süre zarfında kalite ve bilgi birikimimizle tüm müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz karşılamak ve onların memnuniyetini her şeyin üstünde tutmak. Ürün ve hizmetlerimizde ahlaki kaliteyi en üstte tutarak prensiplerimizden asla ödün vermeden kullanışlı ve yüksek kaliteli binalar ve yaşam alanları oluşturmak. ASİLYAPI İNŞAAT AŞ.’yi sektörümüzün saygıdeğer ve örnek alınacak markalarından biri haline getirmek.
Why Choose Us

6 Reasons Why to Choose Our
Freight Services

Trasparent Pricing

Indignation dislike men who so eguiled all demoralized by the harms.
01

On - Time Delivery

Foresee the pain & trouble that are bound ensue equal belongs to fail duty.
02

Real Time Tracking

Indignation dislike men who so beguiled all demoralized by the charms.
03

24/7 Online Support

Foresee the pain & trouble that are bound ensue equal belongs to fail duty.
04
Sohbete Başla
Whatsapp Bilgi Hattı
Whatsapp Bilgi Hattı
Sivas Asilyapı'ya Hoşgeldini! Size nasıl yardımcı olabiliriz?